O nas

Porttimet

Ogrodzenia i wyroby metalowe tworzone z pasji

Porttimet.pl to firma z długoletnią tradycją. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w produkcji wyrobów metalowych. Produkujemy ogrodzenia metalowe, ogrodzenia kute, furtki, balustrady, bramy skrzydłowe, bramy przesuwne. Oferujemy wysokiej jakości Polskie bramy. Działamy na rynku Polskim i Niemiecki. Oferujemy montaż pełnej automatyki bram. Nasze wyroby wyróżniają się wysoką jakością poprzez zaawansowaną technikę cynkowania ogniowego, jak również malowania proszkowego. Dzięki tym technologiom mogą się Państwo cieszyć naszymi wyrobami przez wiele lat.

Posiadamy dużą gamę wzorów oraz kolorów do wyboru. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Rozpatrzmy każdy twój pomysł. Skontaktuj się z nami i stwórzmy coś niesamowitego!  

Porttimet.pl
Ogrodzenia i wyroby mtalowe
Ogrodzenia z Polski

Najlepsze materiały na rynku

Korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Posiadamy wysoko doświadczoną kadrę pracowników, którzy dbają o Twój produkt na każdym etapie produkcji.

Najwyższa jakość to cecha rozpoznawcza naszej firmy. Przejdź do naszego konfiguratora ogrodzeń i złóż zapytanie ofertowe. Odezwiemy się w ciągu 24h z przygotowaną ofertą.

Polecają nas